برنج هندی
خانه / برنج هندی / نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت | عرضه مستقیم انواع برنج خارجی در کشور

نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت | عرضه مستقیم انواع برنج خارجی در کشور

برنج پس از گندم، دومین غله مهم در دنیا به حساب می آید. دانه برنج و فرآورده های به دست آمده از آن تقریبا ۴۰ درصد غذای مورد نیاز نصف مردم دنیا را تشکیل می دهند و غذای محبوب در کشور ما محسوب می شود. برنج از خانواده گندمیان بوده و دارای انواع یک ساله و چند ساله است. رنگ اصلی برنج وقتی که در پوسته است قهوه ای است و به نام برنج قهوه ای نامیده می شود. برای به دست آوردن برنج سفید، دانه های برنج را در دستگاه های مخصوصی می ریزند و این دستگاه ها پوسته خارجی برنج را از آن جدا کرده و سپس با اصطکاک دادن برنج بدون پوسته با یکدیگر غشای خارجی آن نیز از بین می رود و برنج به رنگ سفید و شفاف به دست می آید.

 در دنیا حدود ۷۰۰۰ نوع مختلف برنج وجود دارد. دو نوع عمده برنج براساس ظاهر مشخص می شوند. نوعی که دانه آن دراز و کشیده و باریک است به نام برنج صدری معروف است و دیگری که دانه آن ریز و گرد است و به نام برنج چینی یا ژاپنی شهرت دارد. آن نوع برنجی که ایرانیان و مردم بیشتر کشورها مصرف می کنند برنجی است که شلتوک و پوسته خارجی آن گرفته شده است.در ادامه مطالب به نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت و خریدار برنج هندی همچنین فروشگاه  اینترنتی برنج هندی، فروش برنج هندی در بندرعباس، و فروش برنج هندی ارزان قیمت از تاجر برنج هندی اشاره خواهد شد.

خاصیت برنج: 

 • برنج فاقد چربی، کلسترول،گلوتن وسدیمبوده و هضم آن بسیار آسان است.
 • برنج قهوه ای خاصیت ضدالتهاب عصبی را دارد.
 • برنج خواب را زیاد می کند.
 • مصرف برنج تشنگی را برطرف می کند.
 • رژیم برنج برای اختلالات کلیوی مفید است.
 • خوردن برنج تحریکات معده و روده را کم می کند.
 • برنج منبع غنی ای از پروتئین نیست اما کیفیت پروتئین آن از سایر غلات بالاتر است.
 • مصرف برنج قهوه ای در کاهش بیماری های قلبی بسیار مفید است.
 • مصرف برنج (بدون نمک و روغن) موجب کاهش چربی خون و کاهش فشار خون می شود.
 • سبوس برنج برای افزایش حرکات معده و روده و رفع یبوست بسیار مفید است.

نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت | عرضه مستقیم انواع برنج خارجی در کشور

سایت خرید و فروش برنج هندی شاهپخت

سایت خرید و فروش برنج هندی شاهپخت سایت های خرید و فروش برنج هندی شاپور در ایران زیاد بوده و با یک سرچ ساده در فضای وب می توان این فروشگاه ها را به راحتی پیدا کرد. یکی از معروف ترین فروشگاه ها در زمینه فروش برنج شاهپخت، سایت خرید و فروش اینترنتی برنج خوشه طلا است که با هدف ارتباط یکپارچه خریداران برنج ایرانی با کشاورزان که در نتیجه باعث کاهش هزینه نهایی خرید برنج میگردد ، راه اندازی شد این فروشگاه در این راستا  از تولید داخلی و کشاورزان زحمتکش شمال کشور که با سختی فراوان نسبت به کشت برنج اقدام می کنند ، حمایت کرده و در زمینه فروش برنج چه در حجم کم و چه به صورت توناژ ، با حذف واسطه ها ، انواع برنج هندی شاهپخت و دیگر برنج ها را در اختیار خریداران قرار می دهد . 

واردات برنج هندی به کشور

واردات برنج هندی به کشور واردات برنج هندی به کشور: شرکت های زیادی در ایران وجود دارد که اقدام به واردات برنج هندی به کشور می کند در ادامه  چند نمونه از این شرکتها را بیان خواهیم کرد. نقش شرکت های وارد کننده برنج های هندی برای ارائه برنجی اصل و درجه یک مهم است. زیرا از شرکت های معتبر مانند خاطره خرید خود را انجام می دهد و این محصولات را در سراسر ایران ارائه می دهند.

آنچه مهم است بالا بودن کیفیت برنج های هندی بوده که سبب شده در ایران محبوبیت یابد. به طوری که سال های زیادی واردات این برنج ها را می توان به کشورمان شاهد بود.

در این میان شرکت های مختلف حضور داشته که برنج های هندی را از نقاط مختلف کشور هند به ایران وارد می کنند.

وارد کننده برنج هندی

شرکت وارد کننده برنج هندی

هر چقدر شرکت های وارد کننده برنج های هندی دقت بیشتری در محصولات داشته برندهایی را به ایران وآرد کنند که استانداردهای لازم را داشته، قطعا دسترسی مصرف کننده ها به برنج درجه یک بهتر است.

در حال حاضر برنج هندی را ایرانی ها با برندهای مختلف مانند:

 • خاطره
 • هایلی
 • پرنس
 • دانشجو
 • بخشایش
 • گل بانو
 • محسن
 • بخشایش
 • طبیعت
 • آوازه
 • مژده

می شناسند.

عرضه مستقیم برنج هندی در کشور

عرضه مستقیم برنج هندی در کشور واردکنندگان زیادی در کشور وجود دارند که اقدام به عرضه مستقیم درجه در کشور می‌کنند و برنج را به صورت مستقیم از هند و چین و کشورهای دیگر خریداری و به بازار عرضه می کند. در این زمینه مشتریان زیادی وجود دارند که اقدام به خرید عمده برنج از وارد کنندگان می کند. واردات مستقیم برنج هندی دانه بلند در اوزان ۲ ، ۵ و ۱۰ کیلویی برند معروف و با کیفیت کشورهای اروپایی وارد بازار فروش ایران می کنند. یکی از شرکت های وارد کننده برنج به صورت مستقیم شرکت صنایع تولید آجودان است،  این شرکت با تولید و بسته بندی انواع چای درجه یک خارجی از کشورهای سریلانکا هند ویتنام اقدام به واردات برنج و چای مینماید . برنج این شرکت از دو نوع داخلی و وارداتی میباشد که نوع داخلی آن از نوع مرغوب ترین برنج هاشمی گیلان و دمسیاه گلستان میباشد و نوع وارداتی آن از نوع ۱۱۲۱ هندی و سوپر کرنل پاکستانی میباشد .

بزرگ ترین فروشگاه های برنج هندی شاهپخت در کشور

بزرگ ترین فروشگاه های برنج هندی شاهپخت در کشور بزرگترین فروشگاه های برنج هندی شاپور در کشور در شهرهای بزرگی مثل تهران، شیراز و اصفهان وجود دارد.  یکی از معروف ترین برنج های وارداتی به ایران ایران که طرفداران زیادی را به تازگی به خود کرده است برنج هندی شاپور خط است که در بیشتر رستوران ها می توان آن را مشاهده کرد. ایران بزرگترین واردکننده برنج از هند در نیمه نخست سال مالی جاری هند(برابر با نیمه نخست سال ۹۲) بوده است. صادرات برنج باسماتی هند به ایران در این مدت با رشد ۷۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است.

ایران در ماه های آوریل تا سپتامبر ۲۰۱۳(فروردین تا شهریور ۹۲) ۸۵۱ هزار تن برنج باسماتی از هند وارد کرده است. این رقم برای مدت مشابه سال قبل از آن ۴۸۱ هزار تن اعلام شده بود.

فروش عمده برنج هندی شاهپخت

فروش عمده برنج هندی شاهپخت فروش عمده برنج هندی  شاهپخت و دیگر برندهای هندی در بازار از رونق خاصی برخوردار است، هنوز که هنوز است درصد بزرگی از خرده‌فروشان سنتی خرید کردن را ترجیح می‌دهند چون نمی‌خواهند ریسک کنند و تعداد بالاییجنس بی‌کیفیت نصیبشان شود.  به خاطر انعطاف و به صرفه بودن بی‌نظیری که خرید آنلاین دارد خیلی از خرده فروش های موفق بازار هم ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند. مزایای خرید عمده آنلاین را در ادامه این مطلب ذکر میکنیم:

اصلی ترین دلایل ارجحیت خرید عمده آنلاین عبارت اند از:

 •  مقایسه کردن آسان می‌شود.

وقتی تصمیم می‌گیرید چیزی را بخرید، اولین قدم مقایسه کردن کیفیت و قیمت همان کالا از چند فروشندهٔ مختلف است. چون شما همیشه باید با کمترین قیمت ممکن با کیفیت ترین جنس را بخرید. اگر بخواهید با حضور فیزیکی خرید کنید، باید به تک تک فروشنده ‌ها سر بزنید تا قیمت و کیفیتشان را مقایسه کنید که بسیار وقت گیر است و نتیجهٔ قطعی ای هم ندارد چون بیشتر اوقات حدّاکثر می‌توانید به دو سه تا عمده فروشی سر بزنید و تصمیمتان را بر اساس اطلاعات محدودی بگیرید. در صورتی که اینترنت به شما اجازه می‌دهد به سادگی چند کلیک تعداد زیادی پیشنهاد را با هم مقایسه کنید.

 • در وقت و پولتان صرفه‌جویی می‌شود.
 •   در خانه راحت خودتان از خرید لذت می‌برید
 • پیدا کردن آیتم های کمیاب راحت می‌شود

معطرترین برنج های هندی کدام اند؟

معطرترین برنج های هندی کدام اند؟ معطرترین برنج‌های هندی کدامند:  واردکنندگان زیادی در بازار برنج وجود دارند که برندهای مختلف برنج هم  هندی را به بازار عرضه می کنند.در این میان می توان به برنج شاهپخت  اشاره کرد که از نظر سلامت، طعم و عطر کیفیت مطلوبی دارند و هیچ گونه آلودگی میکروبی، قارچی و صنعتی در آنها مشاهده نشده است. برنج های هندی همه شان سالم نیستند. برای اینکه ثابت شود برنج های تولیدی شاهپخت مشکلی از نظر کیفیت ندارند، با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و همچنین انجمن برنج ایران دو گروه برای بررسی سلامت برنج های هندی تشکیل شد که از  نظر سلامت و معطر بودن ثابت شد.در ادامه با برنج های معطر هنی آشنا خواهیم شد.

تولید برنج هندی در بسته بندی متنوع

تولید برنج هندی در بسته بندی متنوع تولید برنج هندی در بسته بندی متنوع در بازار وجود دارد و می‌توان آن را در بسته های یک کیلو دو کیلو سه کیلو کیلو و ۱۰ کیلو و به صورت عمده خریداری کرد. تولید و چاپ روی کیسه های برنج با پارچه های نخی متغال در ۶ رنگ تفکیکی در عرض ۱ متر با تیتراژ ۴۰۰۰۰ عدد در روز،بسته بندی با پارچه های اسپان باند در وزن های ۱ کیلو، ۲ کیلو، ۳ کیلو، ۵ کیلو، ۱۰ کیلو و … که قابلیت چندین بار مصرف و تبلیغ برند شما را در سطح کشور می باشد. چاپ روی کیسه برنج به صورت رول پارچه اسپان باند با کیفیت و رنگبندی عالی

نوآوری در تولید و چاپ روی کیسه های برنج با پارچه های اسپان باند که همان پارچه ای که کشورهای هند، پاکستان و چین در بسته بندی کیسه های برنج خود را توانسته اند وارد ایران کنند

خرید برنج هندی شاهپخت در وزن های مختلف

خرید برنج هندی شاهپخت در وزن های مختلف خرید برنج هندی شاپور در وزن های مختلفی در بازار صورت می گیرد، در شرکت‌های تولیدکننده این محصول آن را در وزن های مختلفی همچون دو کیلو ، سه کیلو ،پنج کیلو  و یا به صورت عمده به بازار عرضه می کند. همچنین خریداران می توانند به فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده برنج شاه پخت هندی مراجعه و آن را در انواع وزن ها سفارش و خریداری نمایند.این نوع از کیسه های برنج  بسته بندی پلاستیکی زیبا و بهداشتی همراه دسته و قابل حمل آسان دارند. اهمیت اقتصادی کاشت برنج:قدمت کشت برنج به ۲۸۰۰سال قبل ازمیلادمسیح میرسداولین باربرنج به وسیله الکساندرکبیردرلشکرکشی هایش به اروپابرده بوددرامریکابرنج کاریاز۱۶۵۰درویرجینیاشروع گردیدبرنج به عنوان یک ماده غذایی بسیارارزشمندنقش بسیارحساسی درجهان کنونی به عهده دارداین ماده غذایی نه تنهاماده اصلی مردم اسیابلکه ماده غذایی حدود۳/۲درصدجمعیت جهان راتشکیل می دهدبرنج بعدازگندم ازمهمترین محصول ازخانواده ی غلات است که دربین اغلب ملل جهان به مصرف می رسدموطن اصلی برنج اسیای جنوب شرقی است هند,چین ,اندونزی موطن اصلی دراسیای مرکزی کشت برنج درحدودقرن هفتم  پیش از میلاد رواج داشته است

فروشنده برنج هندی زیر قیمت بازار

فروشنده برنج هندی زیر قیمت بازار فروشنده برنج قیمت بازار:  به دلیل اینکه برنج‌های هندی به صورت عمده از این کشور وارد ایران می‌شوند به طبخ قیمتی کمتر نسبت به برنج های ایرانی دارد و به صورت عمده نیز فروخته می شود که این امر موجب می شود قیمت این برنج زیر قیمت بازار باشد.برنج های وارداتی که از مرزهای رسمی وارد کشور می شوند، طبعاً از سوی سازمان استاندارد و همچنین وزارت بهداشت کنترل می شوند. پس از کنترل اگر مشخص شود مشکلی ندارند، در این صورت وارد بازار خواهند شد. اما در مواردی هم برنج از مبادی غیر رسمی وارد می شود. بررسی های ما در جنوب کشور نشان می دهد یکی از عمده ترین کالاهایی که از طریق ته لنجی ها وارد می شود برنج است. ب

تهیه ارزان ترین برنج هندی

تهیه ارزان ترین برنج هندی تهیه ارزان ترین برنج هندی از بازارهای داخلی . قبل از پرداختن به این موضوع به قیمت خرید و فروش برنج ایرانی به عوامل آن اشاره کرد:

 1. میزان عطر، بو و طعم
 2. میزان چربی برنج
 3. اندازه دانه برنج
 4. جنس، رنگ و شکل ظاهری دانه برنج

به دلیل شباهت زیاد ارقام پرمحصول با ارقام مرغوب و کیفی برنج مشکلاتی را برای مصرف کنندگان عامی که قدرت تشخیص و تمایز این دو نوع را ندارند، پدید آورده است. و زمینه را برای سودجوئی افرادی خاص مهیا کرده است.

این افراد، ارقام غیرکیفی و ارزان را با ارقام کیفی مخلوط کرده و به فروش میرسانند.  این امر موجب مغبون شدن مصرف کننده می گردد.

این عمل، ضمن ایجاد بدبینی در قشر مصرف کننده، به شهرت و اعتبار برنج مرغوب و اصیل ایرانی در بازار جهانی لطمه می رند.

در خرید و فروش برنج به صورت خرده، قیمت نسبت به وزن و نوع بسته بندی متفاوت می باشد. درعمد فروشی برنج هم حجم سفارش از عوامل مهم در تعیین قیمت می باشد.

بطور کلی در بازار برنج عوامل تعیین کننده قیمت خرید و فروش برنج زیاد است. این لیست از سطح بازار استان تهران  و اصفهان، تبریز و … تهیه شده است .

روش های خرید برنج هندی شاهپخت

روش های خرید برنج هندی شاهپخت روش های زیادی برای خرید برنج هندی شاه پخت وجود دارد. یکی از این روش ها مراجعه به فروشگاه های بزرگ در شهرها و خرید آن است و یا رفتن به مغزهای کوچک و به اصطلاح سوپرمارکت های سر کوچه می توان آن را خریداری نمود اما یکی از روشهای آسان و کم هزینه خرید به صورت اینترنتی است. در این روش با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و ثبت سفارش می توانند را خریداری و سفارش داد. شاید شما هنگامی که آخرین پیمانه های برنج را از ظرف نگهداری بیرون می آورید نگران این هستید که در خریدهای  بعدیتان باید چه مارک هایی و نوعی از برنج را تهیه کنید. یا این که بر اساس تجربه، مداوم از یک نوع برنج خرید می کنید و از ضرافت تجربه ها و  نوع بهتر  آن افتاده اید.

نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت

نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت  نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت در اغلب مراکز استان ها وجود دارد. برای خرید از این نمایندگی های پخش، پذیرش شرایط شرکت لازم و ضروری است.

نمایندگی پخش برنج هندی شاهپخت  در استان های مختلف به ویژه نقاط مرکزی کشور، رو به افزایش است. دلیل این امر را می توان در موارد مختلف بررسی کرد.

شاید بزرگترین دلیل گسترش نمایندگی های پخش و فروش برنج شاهپخت، کیفیت و استقبال مشتریان از این برند است.در مطالبی که گذشت به عناوین زیر اشاره شد:

 • بهترین برنج عطری ایرانی
 • خرید اینترنتی برنج پاکستانی
 • گرانترین برنج ایرانی
 • انواع برنج گلستان
 • دیجی کالا برنج هاشمی
 • خرید برنج هاشمی
 • کیفیت برنج هومالی
 • شرکت برنج ستایش
 • اسامی برنج پاکستانی
 • قیمت برنج هندی ۱۱۲۱
 • قیمت برنج هندی در فروشگاه رفاه
 • قیمت روز برنج هندی
 • برنج باسماتی پاکستانی
 • شرکت های واردکننده برنج هندی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین برنج هندی و تایلندی هوم مالی

قیمت بهترین برنج هندی و تایلندی هوم مالی در بازار ایران از سایت های اینترنتی …

پاسخی بگذارید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش