برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی فریاد / نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران | برند های مختلف تولید کننده برنج پاکستانی

نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران | برند های مختلف تولید کننده برنج پاکستانی

از مهم ترین غلات و محصولات غذایی جهان برنج است. می توان گفت در تغذیه نیمی از مردم جهان برنج سهمی اصلی دارد. همچنین برنج یکی از محصولات کشاورزی است که فراوان در فرهنگ آشپزی و تغذیه ای مردم آسیا، مورد توجه است و انواع غذاها به همراه آن سرو می شود. امروزه ده ها گونه در جهان کشت و برداشت می شود که همگی آنها در دو گروه اصلی از نظر علم کشاورزی و گیاه شناسی جای می گیرند. بر اساس شواهد تاریخی و علمی گیاه برنج برای اول بار در چین اهلی شده است و از چین به سایر نقاط آسیا تا جنوبی ترین قسمت آن گشترش یافته است. سپس از طریق استعمارگران به اروپا و آمریکا برده شده و کشت شده است. طبق بررسی های علمی صدو بیست هزار گونه برنج در جهان وجود دارد. عمده این گونه های برنج جاوه ای، برنج هندی پاکستانی و برنج ژاپنی است. 

مواد مغذی برنج شامل کربوهیدارات، قند، فیبر، چربی، پروتئین، آب، ویتامین ب۱، ویتامین ب۲، ویتامین ب ۳، ویتامین ب ۶، کلسیم، آهن، منیزیم، منگنز، فسفر، پتاسیم، روی و ویتامین ب ۵ است. 

در سبد غذایی مردم کشور ما، برنج جایگاه بسیار ویژه ای دارد. تقریباً در تمام نقاط کشور در یک وعده از شام یا نهار از برنج به همراه انواع خورشت ها استفاده می شود. همچنین یکی از غذاهای سنتی اغلب شهرها برنج است. برای مثال غذای سنتی مردم ترکمن، چکدرمه است. مِگشت پلو و میگو پلو از غذاهای سنتی مردم جنوب و هرمزگان است. انواع غذاهای دیگر اصیل ایرانی مانند مرصع پلو(جواهر پلو)، ته چین یا ته انداز، شیرین پلو و باقالی پلو، سبزی پلو، لوبیا پلو، و عدس پلو از غذاهایی هستند که در سفره تمامی ایرانیان موجود هستند. هر چند که در نقاط شمالی و برخی نقاط جنوبی و غربی کشور ما برنج کشت می شود، اما به واسطه تقاضای انبوه داخلی، واردات برنج از کشورهایی مانند هند و پاکستان در کشور ما طی سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده است. پاکستان از جمله کشورهای آسیایی است که در سطح وسیع برنج کشت می کند. محصولات این کشور در عین کیفیت مطلوب قیمت پایینی دارند و به بسیاری از نقاط دنیا صادر می شوند. کیفیت پخت برنج پاکستانی به برنج های کشت شده در کشور ما بسیار نزدیک است. این برنج از نظر ظاهر، نحوه پخت و طعم و عطر بسیار شبیه ایرانی است. برنج پاکستانی در کشور ما از گمرکات قانونی و تحت نظر ارگان های مرتبط و از جمله وزارت بهداشت و درمان وارد کشور میگردد و از لحاظ کیفی کاملاً مورد تأیید می باشد. عموم برنج های پاکستانی پخت بسیار خوبی دارند و مانند برنج ایرانی سفید رنگ هستند. به خوبی قد می کشند و عطر خوبی نیز دارند. همچنین این برنج ها راحت هضم می شوند و مانند برخی برنج های خارجی وارداتی و موجود در بازار ایرانی مشکلات گواراشی به وجود نمی آوردند. تولید برنج پاکستانی به صورت انبوه صورت می گیرد و برندهای مختلفی از برنج پاکستانی وارد کشور ما می شوند که هر یک با توجه به کیفیت و نوع دارای قیمت های خاصی هستند. طبیعت، فریاد، صهبا و برندها و تولیدات پاکستانی دیگری از این قبیل در کشور ما به وفور یافت می شوند و دارای نمایندگی های فروش فعالی هستند. برای نمونه نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران و شهرستان ها بسیار فعال است و فروش این برنج را عهده دار می باشد. برای برخی مصرف کنندگان برنج های خارجی این سوال مطرح است که آیا ایا برنج پاکستانی کشت میشود؟ باید گفت که برنج های پلاستیکی و آلوده که بصورت کارخانه ای تولید می شوند عمدتا وارد کشور نمیشوند و تمامی برنج های پاکستانی موجود در بازار کشت شده هستند. بنابراین برای خرید برنج پاکستانی مردد نباشید. 

نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران | برند های مختلف تولید کننده برنج پاکستانی

لیست قیمت برنج پاکستانی فریاد در کشور

لیست قیمت برنج پاکستانی فریاد در کشوریکی از برندهای پاکستانی موجود در بازار که دارای کیفیت مطلوبی است برنج فریاد است. این برنج دارای کیفیت مطلوبی است. رنگ سفیدی دارد و در زمان پخت به خوبی قد می کشد. با توجه به اینکه در کشور ما، در مراسمات و جشن های مختلف مانند جشن های عروسی، ولیمه های مختلف مانند مهمانی های حج، مراسم ترحیم، مهمانی های خانوادگی و دیگر دورهمی ها پذیرایی با برنج و انواع خورشت مرسوم است، برنج فریاد با توجه به کیفیت و قیمت می تواند یک انتخاب خوب باشد. برای خرید این برنج علاوه بر مراجعه به نمایندگی فروش برنج پاکستانی در تهران و شهرستان های مختلف می توانید با سایت ما همراه باشید و علاوه بر کسب مشاوره در زمینه انواع برنج، لیست برنج پاکستانی فریاد را دریافت نمایید. 

فروشنده برند های مختلف تولید کننده برنج پاکستانی

فروشنده برند های مختلف تولید کننده برنج پاکستانیبرندهای مختلفی از برنج پاکستانی که مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان هستند از طریق گمرکات قانونی کشور وارد ایران می شوند. اسامی برنج پاکستانی موجود در بازار ایران به این شرح است:

 • برنج پاکستانی طبیعت.
 • برنج آفتاب.
 • برنج انبه.
 • شریف.
 • صهبا.
 • کندوان.
 • دل.

گروه بازرگانی ما به عنوان فروشنده برندهای مختلف برنج پاکستانی موجود در بازار داخلی فعالیت می نماید و انواع این برنج ها را برای عرضه ارائه می دارد. برای اطلاع از لیست قیمت انواع برنج پاکستانی از جمله قیمت برنج پاکستانی نفیس، قیمت برنج پاکستانی آفتاب، قیمت برنج پاکستانی انبه، قیمت برنج پاکستانی صهبا، قیمت برنج پاکستانی کندوان، قیمت برنج پاکستانی دل، قیمت برنج شریف پاکستانی و سایر برندهای معتبر با ما همراه باشید. 

کارخانجات بسته بندی برنج پاکستانی در کشور

کارخانجات بسته بندی برنج پاکستانی در کشورواردات برنج پاکستانی در انواع کیفیت و نوع به کشور بصورت انبوه صورت می پذیرد. این برنج ها پس از ورود به کشور و اخذ تأییدیه بهداشت و سلامت،  توسط کارخانجات متعدد بسته بندی می گردد. لیست شرکت های وارد کننده برنج را می توان از طریق سایت های معتبر مرتبط با ترخیص کالا و ادارات مرتبط با ترخیص کالا از گمرکات دریافت نمود. در کارخانجات بسته بندی برنج، با دستگاه های مدرن این محصول جداسازی شده و پس از طی مراحلی در پکیج ها و کیسه های پارچه ای قرار داده می شود. این پکیج ها از برنج در برابر نور و گرما محافظت می کنند و از خرابی و فساد برنج جلوگیری می نمایند. 

محبوب ترین برند برنج پاکستانی در کشور

محبوب ترین برند برنج پاکستانی در کشوربرندهای مختلفی از برنج های تولید شده در کشور پاکستان، در ایران موجود هستند که از میان آنها برنج طبیعت، آفتاب، و نفیس محبوب تر و پر تقاضاتر هستند. محبوبیت این برنج ها همانند برنج هندی محسن است. این برنج های پاکستانی علاوه بر رنگ سفید و خوش عطری، دارای کیفیت مطلوبی نیز هستند و قیمت مناسب، این برنج ها را به بهترین گزینه برای پخت در مراسمات خانوادگی و جشن ها تبدیل نموده است. این برنج به اندازه برنج های ایرانی قد می کشد و علاوه بر پخت راحت، به آسانی هضم می شود و مشکلات گوارشی به وجود نمی آورد.   

عرضه برنج پاکستانی فریاد به قیمت درب کارخانه

عرضه برنج پاکستانی فریاد به قیمت درب کارخانهبرنج های مختلف پاکستانی به صورت عمده و انبوه توسط بازرگانی ها و شرکت های معتبر داخلی صورت می گیرد و توسط نمایندگی ها و مراکز فروش مجاز به صورت خرده فروشی و عمده به فروش می رشد. فروش برنج پاکستانی در مشهد، تهران، شیراز و سایر شهرهای بزرگ که جنبه زیارتی، توریستی و تفریحی دارند و هر ساله مسافران زیادی به این شهرها رفت و آمد می کنند بسیار متداول است. به جهت وجود رستوران ها و سالن های غذاخوری متعدد و همچنین مراکز تهیه غذا، برای ارزان تر تمام شدن قیمت انواع غذاهای ایرانی، از برنج های پاکستانی در برخی از این مراکز استفاده می شود. بازرگانی پیش رو، عرضه انواع برنج پاکستانی مانند برنج فریاد را به قیمت درب کارخانه در محور فعالیت های خود قرار داده است. قیمت برنج پاکستانی در زاهدان که هم مرز با پاکستان است ارزانتر از شهرهای مرکزی و غربی است. اما سایت فروشگاهی ما برای دسترسی آسان و ارزان  شهرستان ها و استان هایی مانند تهران فروش انواع برنج های کشت شده در کشور پاکستان را انجام می دهد تا علاوه بر کسب رضایت هموطنان، در جهت رفاه حال ایشان قدم برداشته باشد. 

تفاوت انواع برنج پاکستانی

تفاوت انواع برنج پاکستانیبرنج های پاکستانی انواع مختلفی دارند که هریک با توجه به آیتم هایی با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال می توان به موارد ذیل اشاره نمود: 

 1. رنگ برنج: برخی برنج های پاکستانی سفید رنگ هستند و برخی رنگی رو قهوه ای دارند.
 2. کیفیت پخت: زمان پخت برخی برنج ها بسیار کم و زمان پخت برخی زیادتر است. این موضوع در زمان تهیه و آماده شدن غذا نقش مهمی دارد.
 3. قد کشیدن: انواع برنج ها در نوع اندازه و قد کشیدن پس از پخت با یکیدیگر متفاوتند.
 4. عطر برنج: عطر و بویی که از برنج ها ساطع می گردد با یکدیگر متفاوت است. برخی برنج ها بسیار معطر هستند ولی برخی دیگر ساده هستند و دارای عطر خاصی نیستند.
 5. طعم برنج: طعم انواع برنج ها با یکدیگر فرق دارد. برخی از آنها خوش خوراک تر از برخی دیگرند.
 6. میزان تطابق با سیستم گوارشی: در بین انواع برنج، برخی مشکلات گوارشی مانند نفخ و ریفلاکس به وجود می آورند و مصرف آنها توصیه نمی گردد. اما بسیاری از برندهای برنج پاکستانی موجود در بازار ایران چنین نیستند.

برای  برخی این سوال مطرح است که برنج هومالی چیست؟ آیا این برنج نیز پاکستانی است؟ برنج هومالی برنجی تایلندی است که عطر و کیفیتی مشابه برنج های پاکستانی موجود در بازار ایران را دارد و طریقه پخت آن با برنج های ایرانی و پاکستانی فرقی ندارد. 

خرید معطر ترین برنج های پاکستانی

خرید معطر ترین برنج های پاکستانیبرنج هایی که از عطر و بوی بیشتر و بهتری برخوردار هستند طرفداران بیشتری دارند. این نوع از برنج ها برای پخت غذای مورد نیاز انواع جشن ها و مراسمات بیشتر معمول هستند و خوش خوراک ترند. انواع برنج معطر پاکستانی مانند برنج طبیعت و انبه به وفور در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرند و به نوعی می توان گفت این برنج ها آزموده هستند و بهترین انتخاب برای سبد غذایی خانواده ها هستند. برای خرید معطرترین برنج های پاکستانی و استعلام قیمت و موجودی این محصولات می توانید با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط حاصل نمایید. 

سفارش عمده برنج پاکستانی فریاد

سفارش عمده برنج پاکستانی فریادبا توجه به اینکه بسیاری از مراکز مانند رستوران ها، مراکز تهیه غذا، دانشگاه ها، کارخانجات، ادارات، و مراکزی از این دست برای تأمین برنج مورد نیاز مصرفی خود به صورت عمده خرید می کنند، خرید محصولی با کیفیت، خوش عطر، دارای پخت آسان و خوش خوراک بسیار مهم است. بسیاری از مراکز و نمایندگی های مجاز اقدام به فروش عمده انواع برنج ایرانی و وارداتی می نمایند. گروه بازرگانی ما فروش عمده انواع برنج های پاکستانی با کیفیت با قیمت مناسب را در فعالیت های خود قرار داده است. برای خرید انواع برنج پاکستانی و از جمله برنج پاکستانی فریاد با ما تماس حاصل فرمایید. 

حراجی برنج پاکستانی در تهران

حراجی برنج پاکستانی در تهرانانواع حراجی های برنج وارداتی و ایرانی در کشور ما توسط مراکز مجاز و معتبر صورت می پذیرد. در این مراکز فروشگاهی انواع برنج پاکستانی با کیفیت های متفاوت در قیمت های مختلف برای فروش ارائه می گردد. اگر به دنبال مرکز حراجی برنج پاکستانی در تهران هستید تا بتوانید برنج مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیت مطلوب تهیه نمایید با متخصصان و کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر کسب مشاوره در زمینه انواع برنج ها از موجودی انواع برنج حراجی اطلاع حاصل نمایید. 

فروشگاه های اینترنتی برنج پاکستانی فریاد

فروشگاه های اینترنتی برنج پاکستانی فریادامروزه خرید انواع محصولات و کالاها بصورت اینترنتی بسیار مرسوم است.  خرید آنلاین انواع محصولات غذایی و برنج و خرید اینترنتی برنج پاکستانی نیز امروزه بسیار رایج است. خرید اینترنتی علاوه بر اینکه موجب صرفه جویی بسیار در زمان می شود، صرفه جویی هزینه های جانبی را نیز شامل می شود. در خرید اینترنتی انواع برنج می توانید اطلاعات مربوط به هر نوع برنج را بر روی سایت های فروشگاهی مطالعه نمایید و متناسب با مصرف و بودجه خود انواع برنج پاکستانی را تهیه فرمایید. گروه بازرگانی ما فروش اینترنتی انواع برنج پاکستانی مانند برنج فریاد را بصورت خرده فروشی و عمده انجام می دهد. 

کشورهای وارد کننده برنج پاکستانی

کشورهای وارد کننده برنج پاکستانیبا توجه به کشت انبوه برنج در نقاط مختلف کشور پاکستان و همچنین کیفیت مطلوب و قیمت مناسب محصولات کشور پاکستان، کشورهای بسیاری از برنج های این کشور استفاده می نمایند و وارد کننده برنج پاکستانی هستند. از جمله کشورهای وارد کننده کشور پاکستان می توان ایران، عراق، افغانستان، کشورهای حوزه خلیج فارس و سوریه را نام برد. همچنین انواع برنج مرغوب پاکستان به کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز صادر می گردد و این محصول در بازارهای جهانی محصولات غذایی جایگاه ویژه ای دارد و کشورهای مختلفی به واسطه کیفیت خوب برنج پاکستانی، مصرف کننده آن هستند. 

نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران

نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران مراکز فروش برنج پاکستانی در تهران و شهرستان ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه های تخصصی غلات و برنج، نمایندگی های مجاز شرکت های وارد کننده برنج و همچنین سایت های فروشگاهی معتبر و مجاز هستند. برای خرید انواع برنج پاکستانی به ویژه برنج فریاد که از کیفیت بالا و قیمت اقتصادی مناسبی برخوردار است علاوه بر مراجعه به نمایندگی های مجاز، می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین نیز اقدام نمایید. گروه بازرگانی پیش رو نیز به عنوان نمایندگی برنج پاکستانی فریاد در تهران فعالیت می نماید. برای خریدی بهینه و مطمئن با ما همراه باشید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

دیدگاهتان را بنویسید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش