برنج هندی
خانه / محصولات

محصولات

ما بر این باوریم که تمام مواد غذایی و نوشیدنی‌ها، می‌توانند لذت‌بخش باشند و در عین حال، نقش مهمی در سبک زندگی ایده‌آل و رژیم غذایی سالم و متعادل شما ایفا کنند. تلاش ما بر این است که بتوانیم کیفیت، طعم و مغذی بودن تمام محصولاتمان را در سطحی بالا تضمین کنیم. محصولات ما عبارتند از:

برنج هندی محسن

برنج محسن یک نوع برنج دانه بلند هندی است ، در واقع برنج محسن و البته سایر برنج های دیگر همان برنج باسماتی کشور هند است که در ایران با برندهایی نظیر برنج محسن عرضه و فروخته می شود.

 

برنج هندی طبیعت

برنج طبیعت به اذعان مشتریان و مصرف کنندگان،بهترین و با کیفیت ترین برنج هندی موجود در بازار است. برنج طبیعت یکدست و ۱۱۲۱ خالص بوده وکیفیت پخت بی نظیری دارد و انتخابی برتر برای میهمانی ها و مجالس می باشد. کیفیت بالای برنج طبیعت به همراه تبلیغات گسترده ی موثر، موجب شده است این برنج تبدیل به برند اول بازار برنج شود و در بسیاری از شهرها جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

برنج هندی خاطره

برنج هندی هایلی

برنج هندی سرآشپز

یکی از بهترین برنج های هندی موجود در بازار از لحاظ کیفیت برنج دانه بلند سرآشپز می باشد. این برنج همان برنج ۱۱۲۱ می باشد.

برنج هندی منتخب

برنج هندی جشنواره

برنج هندی آشپزباشی

برنج هندی بخشایش

برنج بخشایش با ترکیبی از برنج ۱۱۲۱ و سوگاندا، با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب به بازار برنج عرضه شده است. با توجه به ویژگی های آن و پشتوانه تامین قوی، به سرعت می تواند جایگزین بسیاری از برنج های متوسط بازار شود و جایگاه خود را در بازار تثبیت نماید.

برنج هندی گل بانو

برنج هندی میزبان

میزبان عرضه کننده مرغوب ترین برنج ۱۱۲۱ هندی است. میزبان محصول بهرین شالیزار های هندوستان، محصولی خالص و یک دست با پخت عالی و عطری خوش بوده و در بازار ایران محبوبیت بسیاری دارد برنج ۱۱۲۱ هندی میزبان در دو نوع سیله و استیم در بهترین بسته بندی های ۱۰ کیلوگرمی عرضه شده و دارای تمامی تائیدیه ها بهداشت، سلامت و استاندارد از سازمان های داخلی و بین المللی می باشد

برنج هندی ۲۱

برنج هندی آوازه

برنج دانه بلند ۱۱۲۱ هندی آوازه – ۱۰ کیلوگرم: یکی از مهم ترین غلات و اقلام غذایی در جهان است، که می توان گفت نیمی از جمعیت جهان برنج را به عنوان غذای اصلی می شناسند.

 

برنج هندی طوبی طلایی

برنج طوبی , با ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه واردات, صادرات, تهیه و تولید انواع برنج ،اولین وارد کننده ی برنج نیم پخت (دانه بلند۱۱۲۱) می باشد

برنج پاکستانی ۳۸۶ هنرجو

برنج پاکستانی زرین مهر

برنج پاکستانی اترک

برنج پاکستانی رویال

برنج پاکستانی تحفه نوبهار

برنج تایلندی افتخار

برنج تایلندی هوم مالی

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش