برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت | نمایندگی فروش برنج های وارداتی در کشور

برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت | نمایندگی فروش برنج های وارداتی در کشور

در این مطلب می خواهیم درباره برنج صحبت کنیم. برنج یکی از غذا های مورد علاقه ما است که حداقل روزی یک بار در وعده های غذایی ما مورد استفاده است.این ماده ی غذایی که از گروه غلات است نه تنها در ایران بلکه در جهان پر طرفدار و پر مصرف است. برنج های تولیدی ایران از انواع با کیفیت در جهان است. عطر و طعم خوب برنج ایرانی از قدیم الایام زبانزد خاص و علم است. این برنج قادر به پاسخگویی نیاز داخلی نیست. از این رو سالانه مقدار زیادی واردات برنج در کشور صورت می گیرد. برنج های وارداتی از کشورهای مختلف وارد می شوند از جمله پاکستان، هندوستان، تایلند، چین، اروگوئه و… 

از انجایی که برنج های ایزانی قیمت بالایی دارند برنج های وارداتی مورد استقبال عموم قرار گرفته است. این برنج ها علاوه ب  قیمت ارزان مزایای دیگری دارند از جمله پخت اسان و دانه بلند بودن ان ها موجب  محبوبیت  شده است. مضرات برنج ایرانی نسبت به نمونه های وارداتی کمتر است. نمونه ای از برنج های ایرانی با کیفیت برنج یزدان است. 

حتما شما هم راجع به مضر بودن برنج های وارداتی  شنیده اید، بعضی می گویند برنج های وارداتی سمی و مضر هستند حال ما باید چه کنیم؟ 

طبق تحقیقاتی  موسسه تحقیقاتی برنج، برنج های وارداتی از هند الوده به ماده ی سرطان زا فنول است که برای سلامتی مضر است. به گفته مسولان این برنج در کشور هندوستان مصرف نمی شود و حتی کشور های اروپایی نیز اجازه واردات این برنج را نمی دهند. در تبلیغاتی که برای این برنج ها می شود دانه بلند بودن،خوشپخت بودن، ضد افت بودن، خاصیت رژیمی و…را از ویژگی های محصولات خود به شمار می اورند. هیچ برنجی در دنیا نیست که همه یاین خصوصیات را یکجا داشته باشد. معمولا برنج های مناطق مختلف هر کدام فقط یکی از این ویژگی ها را دارد و اینکه یک محصول با همه این ویژگی ها تولید شده است مشکوک است زیرا فقط با دستکاری ژنتیکی و از راه غیر معمول می توانیم همه این خصوصیات را در یک محصول ارائه کنیم. دستکاری شیمیایی و ژنیکی این برنج ها را به مواد خطرناکی تبدیل می کند که سلامتی ما را به خطر می اندازد. ما دقیقا اطلاع نداریم از اینکه ایا برنج هندی کشت می شود یا به صورت ژنتیکی تولید می شود. حال سوالی که پیش می اید این است برنج هندی بخوریم یا نخوریم؟ 

پاسخی که ما به شما می دهیم این است که بهتره شرط احتیاط را به جا بیاوریم و در خوردن این برنج کمی تامل کنیم. البته برنج هندی طبیعت خوبه و نسبت به سایر برنج ها مطمئن تر است. البته بهتر است تحقیق کنید تا بدانید بهترین برنج خارجی کدام است، با یک جستجوی ساده می توانید از بهترین مارک برنج هندی و قیمت روز برنج هندی  مطلع شوید. 

معمولا برنج های پاکستانی نسبت به برنج های هندی بهتر هستند و کیفیت بالاتری دارند. برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت  یکی از انواع برنج پاکستانی است که به بازار داخلی ایران وارد شده است. در این مقاله در مورد این برنج و سایر برنج های وارداتی توضیحاتی می دهیم. 

برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت | نمایندگی فروش برنج های وارداتی در کشور

واردات برنج پاکستانی

واردات برنج پاکستانیمعمولا در گذشته مصرف  برنج  مثل حال حاضر زیاد نبود. امروزه مصرف برنج خیلی بیشتر از گذشته است هر کدام از ما حداقل روزی یک بار برنج را بر سر سفره غذای داریم. یکی از نیاز های مهم بازار برنج است. همانطور که گفتیم برنج تولید کشور نمی تواند نیاز داخلی را فراهم کند. برای رفع نیاز مجبور به واردات برنج هستیم. برنج وارد شده معمولا از کشور پاکستان است. کیفیت این برنج نسبت به سایر برنج های وارداتی بیشتر است. بنابراین واردات این برنج با استقبال زیادی مواجه شده است. برنج های پاکستانی با نام های مختلفی به بازار عرضه می شود این برنج ها از نظر کیفیت یکسان نیستند و با هم تفاوت دارند . این برنج ها در درجه یک و دو و سه در بازار موجود است. با توجه به کیفیت برنج قیمت ان نیز متفاوت است. 

حتما تا کنون نام برنج باسماتی به گوشتان خورده است، اما برنج باسماتی چیست؟ 

کشت این نوع از برنج بیشتر در کشور های اسیای شرقی است مثل کشورهای پاکستان، هند، نپال و… 

این نوع برنج دارای دانه های بلندی است. این برنج نسبت به برنج های دیگر متفاوت است در ادامه بع برخی از این تفاوت ها اشاره می کنیم: 

 • اندازه و شکل دانه ها: برنج های سفید معمولا در اندازه های مختلف باریک، طولانی، گرد به بازار عرضه می شود اما این برنج باسماتی دانه بلند است. 
 • عطر برنج باسماتی: ای برنج ها معطر هستند و طعم خوبی دارند. 
 • بیشتر از برنج های سفید ری می دهد: برنج های باسماتی دو برابر اندازه خشک خود ری می دهند. ( بعد از پخت برنج اندازه دانه ها بزرگ تر از حالت خشک می شود به این عمل ری کردن می گویند.) 
 • فاقد چسبندگی است: این نوع برنج معمولا بعد از پخت به هم نمی چسبند و در واقع شفته نمی شود. 

بهترین برنج های وارداتی برنج های باسماتی و ۳۸۶ می باشند. این برنج ها بسیار شبیه برنج های ایرانی است اما فقط از نظر معطر بودن عطر و بوی ان کمتر است. برنج باسماتی در کشور های هند و پاکستان و تایلند تولید می شود. 

نمایندگی فروش برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت در کشور

نمایندگی فروش برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت در کشوربرنج پاکستانی ۳۸۶ رغب در کشور دارای نمایندگی فروش است که این نمایندگی ها محصولات خود را به صورت عمده فروشی و خرد فروشی در اختیار خریدارا می گذارند. نحوه ی سفارش به این نمایندگی ها مختلف است. این نمایندگی هم به صورت حضوری از خریداران خود استقبال می کنند و هم به صورت انلاین محصولات خود را به فروش می رسانند و هم می توانید تلفنی کالای مورد نظر خود را سفارش دهید. نکته ای که باید توجه کنید این است که حتما به نمایندگی فروش معتبر مراجعه کنید تا  جنس با کیفیت خریداری کنید. بهتر است ابتدا به سایت این محصول مراجعه کنید و ادرس نمایندگی فروش ان را در شهر خود پیدا کنید و با خیال راحت از اصل بودن محصولات ان خرید کنید. 

لیست قیمت برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت

لیست قیمت برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت نوسانات موجود در بازار به گونه ای است که روی قیمت اجناس داخلی و وارداتی تاثیر می گذارد. بنابراین وقتی به بازار مراجعه می کنید با قیمت های متفاوتی رو برو می شوید. چون این برنج جزء برنج های وارداتی است قیمت ان به قیمت دلار بستگی دارد. اگر به اینترنت مراجعه کنید با قیمت روز برنج اشنا می شوید. معمولا نمایندگی ها قیمت برنج های خود را به تاریخ روز در سایت خود می زنند. 

البته توجه داشته باشید قیمت انواع مختلف برنج پاکستانی با توجه به کیفیت ان متفاوت است. معمولا برنج های درجه یک گران قیمت تر از نوع درجه دو و سه می باشد. 

ارزان ترین برنج پاکستانی در سراسر ایران

ارزان ترین برنج پاکستانی در سراسر ایرانبرنج های پاکستانی بی کیفیت نیز در بازار وجود دارد. این برنج ها معمولا به قیمت ارزان تر به فروش می رسند، اما برنج های با کیفیت که قیمت مناسبی در بازار دارند و ما توانایی خرید ان را داریم نیز در بازار موجود است. در انتخاب نوع برنج بسیار توجه کنید. حفظ سلامتی بدن بسیار مهم است و انتخاب برنج های با کیفیت برای مصرف حائذ اهمیت است. مصرف برنج های بی کیفیت که برای سلامتی ما مضر است و فقط برای قیمت ارزان انها را خریداری می کنیم کاری دور از عقل است. 

خرید برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت به صورت عمده

خرید برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت به صورت عمدهاگر به دنبال خرید برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت به صورت عمده هستید بهتر است به دفاتر و مراکز فروش مراجعه کنید تا برنجی با قیمت ارزان تر تهیه کنید. این مراکز فروش با  ارائه خدمات به مشتریان امکان سفارش حضوری، تلفنی و انلاین را برای مشتریان خود فراهم کرده است. خرید عمده این محصول برای شما سود دهی قابل توجهی دارد. 

شرکت تولیدی برنج پاکستانی در بسته بندی های متنوع

شرکت تولیدی برنج پاکستانی در بسته بندی های متنوعبرنج پاکستانی که نوعی برنج وارداتی است در بسته بندی های مختلف به فروش می رسد. از انجایی که شرکت های وارد کننده برنج پاکستانی به دنبال فروش بیشتر هستند سعی می کنند برنج ها را در بسته بندی هایی با طراحی زیبا و متفاوت به بازار عرضه کنند. بسته بندی کیسه ای این روز ها با استقبال زیاد مواجه شده است. این بسته بندی مانع از ورود افت ها و حشرات به درون کیسه می شود و برنج مدت زمان بیشتری سالم نگه داشته می شود. امروزه کیسه های پارچه ای جایگزین کیسه های پلاستیکی شده است تا به محیط زیست صدمه ای وارد نشود. کیسه های پارچه ای برخلاف کیسه های پلاستیکی قابل بازیافت هستند. 

عرضه برنچ پاکستانی بدون واسطه در کشور

عرضه برنچ پاکستانی بدون واسطه در کشوراگر به هنگام پخش و عرضه انواع برنج ها سعی کنیم واسطه ها را از بین ببریم برنج با قیمت مناسب تری به دست خریداران می رسد. مراکز فروش معمولا کالای وارداتی خود را با فروش عمده در سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می دهد. البته فروش انلاین این محصول نیز تا حدودی واسطه ها را از میان برداشته است. 

راهنمای خرید برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت

راهنمای خرید برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت برای اینکه برنج مرغوبی خریداری کنید به یک سری نکات توجه کنید: 

 • خرید حتما باید از یک فروشگاه معتبر صورت بگیرد. 
 • باید این نکته را بدانید که برنج های کهنه مرغوب تر هستند و به هنگام پخت بر خلاف برنج های تازه ری بیشتری می کنند. 
 • یکی از نشانه های مرغوبیت برنج سفت بودن ان است هرچقدر سفت تر باشد مرغوب تر است. 
 • مواظب باشید برنجی که مخلوط چند برنج است خریداری نکنید. 
 • تیره بودن برنج نشانه ی مرغوبیت ان است. 
 • برنج مرغوب بوی خوبی دارد. 
 • منطقه ای که برنج در انجا تولید شده بسیار مهم است 
 • پخت برنج : اگر می خواهید برنجی را بشناسید بهتر است کمی از ان را پخت کنید. 

با رعایت این نکات در هنگام خرید می توانید برنج خوبی خریداری کنید. 

در تبلیغاتی که برای فروش برنج ۳۸۶ رغبت استفاده شده امده است: 

 • این برنج فاقد مواد سمی و ارسنیک است. 
 • سرشار از نشاسته است. 
 • ویتامین بالایی دارد. 
 • دارای کیفیت بالا 
 • طعم حوب 
 • کلسترول پایین 
 • معطر 
 • قیمت مناسب 

همه ی این موارد سبب شده این برنج یکی از محبوب ترین برنج های وارداتی باشد. 

ارزش غذایی برنج پاکستانی

ارزش غذایی برنج پاکستانی

 معمولا در کشور های پاکستان، هند و بنگلادش برنج قوت اصلی مردم است. بنابراین ارزش غذایی ان بسیار اهمیت دارد. در چرخه ی اماده سازی برنج در این کشور ها فرایندی به نام پارا بولینگ وجود دارد. هدف اصلی این فرایند بالا بردن ارزش غذایی برنج است. به این فرایند برنج پیش پخته یا پیش پز نیز می گویند. در این فرایند قبل از جدا کردن شلتوک ان را با اب جوش یا بخار اب حرارت می دهند. این فرایند باعث انقال بیشتر املاح و ویتامین هایی که به وفور در پوسته و سبوس برنج یافت می شود به درون مغز برنج می شود. در نتیجه ارزش غذایی این برنج ها بیشتر از نوع برنج سفید است. ارزش غذایی برنج های وارداتی با برنج های ایرانی برابری می کند. در واقع برنج های وارداتی ارزش غذایی بالایی دارند. و دارای گربوهیدرات، چربی، پروتین و انواع املاح معدنی می باشد. 

برند های برتر فروش برنج پاکستانی

برند های برتر فروش برنج پاکستانی برنج های پاکستانی برند های مختلفی دارند که اسامی برنج پاکستانی خوب به قرار زیر است: 

 • برنج پاکستانی طبیعت 
 • برنج پاکستانی جهیزیه 
 • برنج پاکستانی بازرگان 
 • برنج پاکستانی رغبت ۳۸۶ 
 • برنج پاکستانی زرین مهر 
 • برنج پاکستانی کندوان 
 • و… 

 کیفیت برنج زرین مهر که یک برنج پاکستانی است بسیار بالاست. وارد کننده برنج زرین مهر با وارد کردن برنج با کیفیت توانسته نیاز بازار را رفع کند. نمایندگی برنج زرین مهر ارومیه اقدام به فروش عمده این محصولات کرده است. 

قیمت برنج پاکستانی کندوان و قیمت برنج هنرجو با توجه به کیفیتی که دارد، نسبت به سایر برنج های وارداتی مناسب است. 

فروش برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت کیسه ای

فروش برنج پاکستانی ۳۸۶ رغبت کیسه ای معمولا عرضه و فروش برنج پاکستانی در بازار به صورت کیسه ای صورت می گیرد. برنج پاکستانی رغبت نیز از این قاعده مستسنی نیست. این نوع بسته بندی از وارد شدن حشرات و افت های نختلف به درون کیسه جلوگیری می کند. بسته بندی کیسه ای در دو نوع پلاستیکی و پارچه ای وجود دارد که نوع پارچه ای ان بیشتر مورد استفاده است. این بسته بندی مانع نفوذ اب به درون کیسه می شود. بسته بندی های کیسه ای معمولا در وزن ۱۰ کیلو گرمی هستند. 

فروشنده انواع برنج پاکستانی ۳۸۶

فروشنده انواع برنج پاکستانی ۳۸۶ شاید برای شما هم این سوال پیش امده برنج ۳۸۶ چیست؟  این برنج ها شباهت زیادی به برنج های ایرانی دارد و این موضوع انها را محبوب تر کرده است. برنج پاکستانی ۳۸۶ معمولا با نام های مختلفی به بازار عرضه می شود. 

 • برنج ۳۸۶ رغبت 
 • برنج ۳۸۶ دایانا  
 • برنج ۳۸۶ هنرجو 
 • و… 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

پاسخی بگذارید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش